AVG Antywirus - skuteczna ochrona Antywirusowa


OCHRONA

spacer-default

ikona skanowania

AVG Antywirus wykryje i zatrzyma wirusy oraz złośliwe oprogramowanie na Twoim komputerze.

AVG Antywirus to prosta i łatwa w użytkowaniu technologia antywirusowa

Nasz program Antywirusowy ma za zadanie powstrzymać wirusy przed dostaniem się do Twojego komputera. Sprawdzi pliki, e-maile i linki z Twojego Facebooka - zrobi to nim je otworzysz! Sprawdzi również strony www, które odwiedzisz.

Funkcje: Antywirus, Ochrona przed szkodliwym oprogramowaniem (Ochrona rezydentna AVG), AVG AntyRootkit, AVG Email Scanner, Technologia AVG Protective Cloud, Sieć AVG Community Protection Network, AVG LinkScanner Surf-Shield, AVG Ochrona sieci społecznościowych

Więcej informacji

Antywirus i AVG AntyRootkit

Moduł Antywirus ochroni przed wirusami, robakami i konia trojańskimi.
Moduł AVG AntyRootkit pozwala wykryć i usunąć programy typu rootkit.

Ochrona przed szkodliwym oprogramowaniem (Ochrona rezydentna AVG)

Chroni Twój komputer przed szkodliwym oprogramowaniem oraz usuwa zarażone pliki.

Skaner poczty e-mail systemu AVG

>Wykrywa zarażone lub fałszywe załączniki e-mail, tak aby nie uszkodziły Twojego komputera. Może działać jako dodatek do poczty e-mail (w tym programu Microsoft Outlook 2010) lub jako skaner poczty e-mail dla kont korzystających z protokołów POP3, SMTP i IMAP.

Technologia AVG Protective Cloud

Identyfikuje i zapobiega pojawianiu się zagrożeń "w chmurze" poprzez automatyczne aktualizacje programu antywirusowego.

Sieć AVG Community Protection Network

Natychmiastowo usuwa zagrożenie wykryte przez któregokolwiek członka Sieci AVG, tak aby każdy jej był bezpieczny. Wszystko to dzięki ochronie antywirusowej dla całej społeczności AVG.

AVG LinkScanner Surf-Shield

Monitoruje strony, które chcesz odwiedzić sprawdzając czy są bezpieczne. W razie potrzeby informuje Cię o ewentualnym zagrożeniu.

Ochrona sieci społecznościowych AVG

Sprawdza czy linki na stronach społecznościowych typu Facebook, Twitter itp.są bezpieczne i czy można je swobodnie otworzyć.

Powróć

spacer-default

AVG bezpieczne pliki

Blokowanie podejrzanych linków i plików

Dzięki AVG Antywirus możesz bezpiecznie udostępniać swoje pliki innym

Dzięki funkcji 'Ochrona sieci AVG' program sprawdzi pliki nim je pobierzesz lub udostępnisz innym. Funkcja ta działa również podczas używania komunikatorów internetowych takich jak MSN, Yahoo czy ICQ.

spacer-default

AVG antywirus dla telefonów

Darmowa ochrona antywirusowa dla telefonu!

Podstawowa ochrona antywirusowa dla urządzeń opartych na OS Android.

Dziś używamy naszych telefonów jak kieszonkowych komputerów, na które również czychają różne wirusy i niebezpieczeństwa! W związku z czym wraz z antywirusową ochroną komputera otrzymujesz antywirusową ochronę dla Twojego telefonu.

Funkcje: AVG Antywirus na telefon darmowy dla OS Android

Więcej informacji

AVG Antywirus dla telefonu

AVG Antywirus pozbędzie się wirusów oraz złośliwego oprogramowania tak abyś mógł bezpiecznie wysyłać sms'y , mms'y czy e-maile, bezpiecznie surfować po internecie ściągać dane,muzykę ,obrazy czy filmy. Dodatkowo dzięki darmowemu Antywirusowi dla Androida dowiesz się czy program, który chcesz ściągnąć nie spowolni Telefonu. A gdy zgubisz swoje urządzenie, dzięki technologi satelitarnej, pomoże Ci je odnaleźć! Umożliwi zablokowanie go lub wyczyszczenie danych tak by niepowołane osoby nie miały do nich dostępu.

Powróć


PRYWATNOŚĆ

spacer-default

Oprogramowanie antyszpiegowskie

Zapobiega szpiegowaniu i kradzieży danych

AVG Antywirus dostarcza podstawowych narzędzi do ochrony Twojej prywatności gdy jesteś online.

Funkcje: AVG Do Not Track, AVG Identity Protection, Antyspyware, Strażnik WiFi AVG

Więcej informacji

AVG Do Not Track

Dzięki tej funkcji zostaniesz poinformowany jakie strony próbują zgromadzić dane o Twojej aktywności w sieci, umożliwi również zablokowanie dalszego przekazu danych. Funkcja kompatybilna z: Internet Explorer, Mozilla Firefox i Google Chrome.

AVG Identity Protection i Antyspyware

Ochrania dostęp do Twoich prywatnych informacji i danych w sieci.
Zabezpiecza przed oprogramowaniem szpiegującym i blokuje kod reklam, który ma za zadanie śledzenie Twoich danych.

Strażnik WiFi AVG

Wykrywa i ostrzega przed próbą podłączenia się do fałszywych punktów dostępu WiFi, które są wykorzystywane przez hakerów.

Powróć

spacer-default

ikona

. NOWOŚĆ .
AVG Antywirus usunie wszelkie ślady po skasowanych plikach.

Przez zwykłe skasowanie pliku możesz nie pozbyć się  go całkowicie. AVG Antywirus dzięki funkcji File Shredder umożliwi skuteczne i całkowite usunięcie wybranych plików.

Funkcje: File Shredder - Niszczarka Dokumentów

Więcej informacji

File Shredder - Niszczarka Dokumentówr

Usuwając pliki z dysku zwykle pozostawiasz po nich ślad a dzięki niemu Twoje dane mogą dostać się w niepowołane ręce. File Shredder - Niszczarka Dokumentów umożliwi Ci skuteczne i bezpieczne usunięcie pliku tak aby niepowołane do tego osoby nie dostały się do Twoich danych.

Powróć

spacer-default

bezpieczne pliki

. NOWOŚĆ .
Nowa funkcja AVG Antywirus - Sejf Danych !

Dzięki funkcji "Sejf Danych" AVG Antywirus umożliwi zaszyfrowanie danych i przechowanie je w bezpiecznym, chronionym hasłem miejscu.

Dodatkowy poziom bezpieczeństwa, który trzyma Twoje prywatne informacje z dala od wścibskich oczu, zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa

Funkcje: Sejf danych

Więcej informacji

Sejf danych

Szyfruje i przechowuje ważne dokumenty, obrazy i inne pliki na chronionym hasłem dysku wirtualnym Twojego komputera. Używaj eksploratora Windows Explorer, aby przenosić pliki do Sejfu danych, a następnie przeglądaj go tak, jak każdy inny dysk.

Powróć

WYDAJNOŚĆ

spacer-default

przyśpieszone działanie komputera

Większa wydajność komputera

Szybsze skanowanie i szybsza praca komputera, bo antywirus nigdy nie powinien spowalniać Twojego komputera!

Dzięki nowej funkcji AVG antywirus nie pozwoli zwolnić Twojemu komputerowi. Nowe funkcje przyśpieszą uruchamianie się komputera a skanowanie komputera nie będzie już uciążliwe bo program będzie dokonywał skanowania komputera gdy nie będziesz na nim pracował.

Funkcje: AVG Turbo Scan, Tryb gry, Inteligentny Skaner Antywirusowy

Więcej informacji

AVG Turbo Scan

Znacząco skraca czas skanowania antywirusowego dzięki doskonalszej sekwencji przeszukiwania. Sekwencja ta wyzwala skanowanie plików zgodnie z kolejnością ich zapisu na twardym dysku.

Tryb gry

Gdy grasz wstrzymuje skanowanie i pobieranie unowocześnień do puki nie skończysz dzięki czemu gra nie będzie się wieszała a obraz przycinał. Tryb Gry chroni również dane Twojego konta gry przed hakerami czychającymi by ukraść Twoje nagrody z gier.

Inteligentny Skaner AVG

Skaner antywirusowy uruchamia się jedynie gdy nie używasz komputera. Ignoruje pliki, które już zostały przeskanowane i jest wiadome, że są bezpieczne. Pozwala to na znaczący wzrost prędkości skanowania antywirusowego komputera.

Powróć