AVG Antywirus Free dla Androida
Twój smartphone czy też tablet jest narażony na te same zagrożenia co Twój komputer. Nie daj się wirusom! Nie daj się złodziejom - zabezpiecz swój telefon i tablet!

ZWIĘKSZONA WYDAJNOŚĆ

pct_icon_speed

Zaginoł Ci table? Został skradziony? Zlokalizuj i chroń swój tablet w razie utraty lub kradzieży

Możesz zlokalizować swój tablet i wyświetlić wiadomość na ekranie, aby zwiększyć szanse na jego zwrot, a także zabezpieczyć prywatne dane dzięki opcji zdalnego zablokowania lub wymazania wszystkich danych.

Funkcje: Lokalizator tabletu, Blokada tabletu, Zdalne wymazywanie danych

Więcej informacji

Lokalizator tabletu

Lokalizator tabletu pozwala na szybkie odnalezienie urządzenia przez Google Maps. Po zalogowaniu się do usługi "Przeciwdziałanie kradzieży" - "AVG Anti-Theft" możesz uruchomić namierzanie telefonu jak rówinież uruchomić funkcję "Krzycz" - która spowoduje włącznie najgłośniejszego dźwięku w telefonie tak byś go mógł/a znaleźć. Nawet jeśli wcześniej telefon był przełączony w tryb "cichy".

Blokada tabletu

Blokada tabletu to funkcja uniemożliwiająca obcym przeglądanie osobistych danych zapisanych w pamięci urządzenia. Możnają aktywować poprzez wysłanie SMS-a lub logując się do panelu na www.avgmobilation.com. Możesz również zdefiniować swój własny ekran blokady, zawierający dane kontaktowe, które pomogą w zwrocie zagubionego urządzenia.

Zdalne wymazywanie danych

Dzięki tej funkcji w przypadku kradzieży urządzenia możliwe jest usunięcie wszystkich kontaktów, zdjęć, wiadomości tekstowych, historii przeglądania, oraz całej zawartości karty SD.

Powróć

pct_icon_performanc

Zapewnij bezpieczeństwo swojemu najcenniejszemu i najbardziej osobistemu urządzeniu

Bez obaw wysyłaj wiadomości, pobieraj muzykę, filmy i aplikacje oraz przeglądaj internet z lokalizacji na świecie.

Funkcje: Skaner aplikacji, Skaner plików, Skaner ustawień, Bezpieczne przeglądanie internetu

Więcej informacji

Skaner aplikacji

Skaner aplikacji sprawdza, czy zainstalowane aplikacje nie zawierają szkodliwego kodu, który mógłby zainfekować urządzenie. Pozwala także na ręczne uruchamianie testów lub zaplanowanie ich w trybie dziennym lub tygodniowym.

Skaner plików

Skaner plików wykryje wirusy na Twoim tablecie i pozwoli Ci usunąć jednynm kliknięciem. Zapewni Ci tym samym ochronę podczas korzystania z ulubionych aplikacji, a także zabezpiecza Twoje kontakty, zakładki, muzykę i filmy. Pozwali także na ręczne uruchamianie testów lub zaplanowanie ich w trybie dziennym lub tygodniowym.

Skaner ustawień

Skaner ustawień pozwala Ci zoptymalizować ustawienia bezpieczeństwa Twojego urządzenia tak by zapewnić Ci pełne bezpieczeństwo.

Bezpieczne przeglądanie internetu

Bezpieczne surfowanie to funkcja skanująca w czasie rzeczywistym wszystkie odwiedzane witryny WWW. W przypadku wykrycia zagrożenia uniemożliwi Ci odwiedzenie danej strony. Bezpieczne surfowanie działa zarówno w przypadku linków, jak i ręcznie wprowadzanych adresów URL.

Powróć

pct_icon_stopcrashing

Zachowaj zasoby systemowe i uniknij spowolnień systemu

Zoptymalizuj wydajność baterii oraz ilość wolnego miejsca i monitoruj zużycie pakietów danych

Funkcje: Poprawa wydajności , Menadżer zadań, . NOWOŚĆ . Zużycie baterii , Wykorzystanie pakietów danych, Wolne miejsce

Więcej informacji

Popraw wydajność

Optymalizacja stanu baterii, pamięci i pakietów danych.

Menadżer zadań

Zamknij aplikacje, które mogą wpływać na wydajność urządzenia.

ULEPSZONE Zużycie baterii

Zdefiniuj progi naładowania baterii, przy których chcesz być powiadamiany. Teraz możesz użyć także nowego przycisku Oszczędzania energii lub skorzystać z opcji Automatycznego oszczędzania energii, aby poniżej określonego przez użytkownika poziomu baterii, wyłączyć te funkcje urządzenie, które pobierają jej zbyt dużo.

Wykorzystanie pakietów danych

Można monitorować zużycie swojego mobilnego planu taryfowego 3G/4G dzięki powiadomieniom wyświetlanym po zbliżeniu się do miesięcznego limitu danych pakietowych.

Wykorzystanie pamięci

Odinstaluj aplikacje, które Twoim zdaniem zużywają zbyt wiele pamięci, aby uwolnić dodatkowe miejsce na swoim urządzeniu.

Powróć