AVG Internet Security - pełna ochrona antywirusowa i tożsamości w sieci

OCHRONA

AVG Internet Security wykrywa i zatrzymuje wirusy, zagrożenia i szkodliwe oprogramowanie

Niezwykle łatwe w użyciu narzędzie do ochrony, którego potrzebuje każdy

Naszym zadaniem jest powstrzymać wirusy zanim dostaną się do Twojego komputera. Sprawdzamy każdu plik, który chcesz otworzyć; linki wysłane na Twoje konto Facebook lub e-mail zanim ich użyjesz oraz strony internetowe, które odwiedzasz.

Funkcje: Antywirus, Ochrona przed szkodliwym oprogramowaniem (Ochrona rezydenta AVG), AVG Anti-Rootkit, AVG Skaner Poczty, Technologia AVG Protective Cloud, Sieć AVG Community Protection Network, AVG LinkScanner Surf-Shield, AVG Ochrona sieci społecznościowych

Więcej informacji

Antywirus i AVG Anti-Rootkit

Moduł Antywirus ochroni przed wirusami, robakami i konia trojańskimi.
Moduł AVG Anti-Rootkit pozwala wykryć i usunąć programy typu rootkit.

Ochrona przed szkodliwym oprogramowaniem (Ochrona rezydentna AVG)

Chroni Twój komputer przed szkodliwym oprogramowaniem oraz usuwa zarażone pliki.

AVG Skaner poczty

Wykrywa zarażone lub fałszywe załączniki w Twojej poczcie. Może działać jako dodatek do poczty (w tym programu Microsoft Outlook 2010) lub jako skaner poczty dla kont korzystających z protokołów POP3, SMTP i IMAP.

Technologia AVG Protective Cloud

Identyfikuje i zapobiega pojawianiu się zagrożeń "w chmurze" poprzez automatyczne aktualizacje programu antywirusowego.

AVG LinkScanner Surf-Shield

Monitoruje strony, które chcesz odwiedzić sprawdzając czy są bezpieczne. W razie potrzeby informuje Cię o ewentualnym zagrożeniu.

Ochrona sieci społecznościowych AVG

Sprawdza czy linki na stronach społecznościowych typu Facebook, Twitter itp.są bezpieczne i czy można je swobodnie otworzyć.

Powróć

Blokuje niebezpieczne linki i pliki

Zaawansowana ochrona pozwalająca na bezpieczne udostępnianie plików

Czasami dobrze jest dostać coś czego się nie spodziewamy, ale nie zawsze jest to coś dobrego. Sprawdzamy pliki, które chcesz pobrać i udostępnić, nawet jeśli używasz komunikatora internetowego, tak abyś był zawsze bezpieczny.

Funkcje: Ochrona sieci AVG

Więcej informacji

Sprawdza pliki, które chcesz pobrać, aby upewnić się, że są one bezpieczne, oraz chroni podczas gdy wysyłasz je przez MSN lub Yahoo! lub ICQ.

Powróć

spacer-default.png

Antyspam

Blokowanie spamerów i oszustów

Kompletna ochrona zmniejszająca ryzyko padnięcia ofiarą hakerów

Wszyscy wiemy co chcemy widzieć w naszej skrzynce odbiorczej. Uważamy na niechciane e-maile, które mogą okazać się oszustwami, natomiast skupiamy się na tych, które chcemy czytać.

Funkcje: AVG Antyspam

Więcej informacji

Powstrzymuje spamerów i oszustów przed atakami. Zmniejsza ryzyko padnięcia ofiarą spamu oraz internetowych oszustw, skanując i sprawdzając wszystkie wiadomości e-mail pod kontem podejrzanej zawartości.

Powróć

PRYWATNOŚĆ

spacer-default.png

. NOWOŚĆ .
Usunie wszelkie ślady po skasowanych plikach.

Przez zwykłe skasowanie pliku możesz nie pozbyć się  go całkowicie. Dopiero File Shredder umożliwi skuteczne i całkowite usunięcie wybranych plików.

Funkcje: File Shredder - Niszczarka Dokumentów

Więcej informacji

File Shredder - Niszczarka Dokumentówr

Usuwając pliki z dysku zwykle pozostawiasz po nich ślad a dzięki niemu Twoje dane mogą dostać się w niepowołane ręce. File Shredder - Niszczarka Dokumentów umożliwi Ci skuteczne i bezpieczne usunięcie pliku tak aby niepowołane do tego osoby nie dostały się do Twoich danych.

Powróć

. NOWOŚĆ .
Narzędzie do bezpiecznego przechowywania Twoich cennych danych.

Umożliwi zaszyfrowanie danych i przechowanie je w bezpiecznym, chronionym hasłem miejscu.

Dodatkowy poziom bezpieczeństwa, który trzyma Twoje prywatne informacje z dala od wścibskich oczu, zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa

Funkcje: Sejf danych

Więcej informacji

Sejf danych

Szyfruje i przechowuje ważne dokumenty, obrazy i inne pliki na chronionym hasłem dysku wirtualnym Twojego komputera. Używaj eksploratora Windows Explorer, aby przenosić pliki do Sejfu danych, a następnie przeglądaj go tak, jak każdy inny dysk.

Powróć

Zapobiega szpiegowaniu i kradzieży danych.

Podstawowe narzędzia pozwalające kontrolować kto co może widzieć co robisz będąc online

Twoja prywatność jest ważna. Czy to Twoja tożsamość, czy też wiedza kto widzi i może wykorzystać Twoje dane. Nie ważne czy jedno czy drugie, wszystko jest przez nas chronione.

Funkcje: AVG Do Not Track, AVG Identity Protection, Anti-Spyware, Strażnik WiFi AVG

Więcej informacji

AVG Do Not Track

Informuje Cię, które strony gromadzą dane o Twojej aktywności online, dając Ci możliwość wyboru czy chcesz na to pozwalać, czy też nie. Jest to możliwe jeśli wybierzesz Pasek narzędzi zabezpieczeń systemu AVG podczas instalacji, lub jako oddzielny dodatek. Obsługuje Internet Explorer, Mozilla Firefox i Google Chrome.

AVG Identity Protection

Nie tylko chroni Twoich informacji gdy jesteś online, lecz także broni dostępu do Twoich danych osobowych, znajdujących się na komputerze.

Anti-Spyware

Chroni Twoją tożsamość przed oprogramowaniem szpiegującym i reklamowym śledzącym informacje osobiste.

Strażnik WiFi AVG

Pozwala na uniknięcie podłączenia się do fałszywych punktów dostępu WiFi wykorzystywanych przez hakerów, ostrzegając Cię, gdy Twój komputer chce uzyskać dostęp do nieznanych sieci Wifi.

Powróć

Chroni Twoje dane osobiste przed hakerami

Kompletna ochrona kart kredytowych, danych bankowych czy też innych informacji osobistych, których używasz w sieci.

Gdy robisz zakupy w sieci lub używasz internetowych kont bankowych, zawsze chcesz mieć pewność, że robisz to bezpiecznie. Obserwujemy dane osobiste, które wprowadzasz do internetu, żeby zapewnić im bezpieczeństwo, podczas gdy Ty możesz zająć się swoimi sprawami.

Funkcje: Udoskonalona Zapora AVG

Więcej informacji

Znajduje rozwiązania na problemy związane z wydajnością oraz podpowiada jak przyspieszyć przeglądanie. Alarmuje o aplikacjach, które zużywają dużo pamięci komputera, dając Ci możliwośc ich wyłączenia.Blokuje hakerów chcących otrzymać dostęp do prywatnych danych, znajdujących się na Twoim komputerze. Zabezpiecza Ciebie i innych ludzi przed szkodliwym działaniem złośliwego oprogramowania. Działa w sieciach przewodowych i bezprzewodowych.

Powróć

WYDAJNOŚĆ

Zapewnia płynna i szybką pracę komputera

Podstawowe narzędzia, które zapewniają płynna pracę Twojego komputera ponieważ antywirus nigdy nie powinien Cię spowalniać.

Nie obawiaj się, że nowe pliki Cię spowolnią. Nasz program działa w ten sposób, aby nie zmniejszać wydajności Twojego komputera.

Funkcje: AVG Turbo Scan, Tryb gry, Inteligenty Skaner AVG

Więcej informacji

Dzięki nowej sekwencji skanowania, znacznie skraca czas jego trwania, zaczynając od plików najwcześniej zapisanych na dysku twardym.

Tryb gry

Wstrzymuje skanowania i aktualizacje w czasie gdy grasz, eliminując tym samym opóźnienia i przerwy w grze. Zabezpiecza również wszystkie Twoje profile internetowe przed hakerami, którzy nastawieni są na kradzież i sprzedaż Twoich osiągnięć.

Inteligentny Skaner AVG

Skanuje komputer w momencie gdy go nie używasz. Przęłącza się na niski priorytet gdy tylko ruszysz myszką lub naciśniesz jakiś przycisk. Pomija pliki, które były już skanowane aby ograniczyć zużycie procesora do minimum.

Powróć

Przyspiesza przeglądanie sieci

Dla niezwykłych doświadczeń wizualnych

Polubisz to jeśli spędzasz sporo czasu w serwisie YouTube. Jeszcze szybsze pobieranie plików video kto by tego nie chciał?

Funkcje: AVG Accelerator

Więcej informacji

Zwiększa prędkość łącza oraz szybkość pobierania danych, dostarczając szybsze i bardziej płynne ładowanie filmików. Znacznie przyspiesza ładowanie filmów na YouTube.

Powróć

POMOC

Porady i Alerty

Wykrywa problemy związane z wydajnością lub możliwość wykonania czynności dzięki niewykle prostemu interfejsowi.

Jeśli wykryjemy coś niepokojącego, damy Ci o tym znać, abyś mógł rozwiązać problem jednym kliknięciem. Dzięki naszemu, nowemu interfejsowi, teraz jest to jeszcze prostsze.

Funkcje: Doradca AVG, Easy Interface, AVG Auto-Fix, AVG Auto-Updates

Więcej informacji

Doradca AVG

Znajduje rozwiązania na problemy związane z wydajnością oraz podpowiada jak przyspieszyć przeglądanie. Alarmuje o aplikacjach, które zużywają dużo pamięci komputera, dając Ci możliwośc ich wyłączenia.

Prosty interfejs

Nasz nowy, ulepszony interfejs skonstruowano tak aby AVG Internet Security w prosty sposób zapewniało Ci bezpieczeństwo - zgodnie z obietnicą o wspaniałych produktach, które wymagają od Ciebie jak najmniej. W pełni kompatybilny z systemem Windows 8.

AVG Auto-Fix

Wykrywa zagrożenia, pozwalając jednocześnie je kasować poprzez jedno proste kliknięcie. Następnie system jest restartowany w celu zapewnienia najlpszej ochrony.

AVG Auto-Updates

Ciągle wprowadzamy innowacje oraz rozwijamy naszą technologię ochronną. Zapewniamy Ci najwyższy z możliwych poziomów obrony.

Powróć