AVG Zdalna Administracja - zarządzanie siecią z jednego miejsca
AVG panel Zdalnej Administracji

Zarządzaj całą siecią z jednego miejsca


Nie ma już żadnej potrzeby, by odwiedzać każdy komputer w biurze i upewniać się, że jest chroniony. Administracja zdalna AVG pozwala na zarządzanie całą siecią firmową z jednego miejsca.

Eksperci firmy Tolly ocenili, że nasza administracja zdalna jest jednym z najszybszych tego
typu produktów na rynku. Nieważne, czy jesteś specjalistą IT z wyboru, czy z przymusu.
Administracja zdalna AVG zdejmie z Ciebie ciężar dbania o bezpieczeństwo sieci firmowej.


Mniej czasu poświęconego bezpieczeństwu to więcej czasu na rozwój Twojego biznesu

Skup się w pełni na swojej firmie, dzięki jednemu z najprostszych w zarządzaniu produktów zabezpieczających.

Eksperci firmy Tolly ocenili, że nasz produkt jest jednym z najszybszych na rynku. Nasza przyjazna konsola administracyjna pozwoli Ci kontrolować bezpieczeństwo w sieci za pomocą kilku kliknięć, a także zaplanować test lub usunąć wirusy ze zdalnego komputera w mniej niż minutę

Widget administracyjny AVG to proste narzędzie stale dostępne na Twoim pulpicie. Natychmiast ostrzega Cię o niepokojących objawach poszczególnych stacji roboczych i ułatwia szybką naprawę problemu

Przeprowadź instalację na zdalnych komputerach

Dzięki Kreatorowi instalacji sieciowej AVG możliwe jest zdalne uruchomienie i monitorowanie przebiegu instalacji na dowolnym komputerze w Twojej sieci.

Automatycznie skanuj sieć pod kątem wirusów

Bądź spokojny o bezpieczeństwo sieci firmowej korzystającej z funkcji automatycznego skanowania

Możesz zaplanować regularne, automatyczne testy pojedynczych komputerów, grup lub całej sieci. Nadal pozostaje jednak opcja ręcznego uruchomienia skanowania.

Monitoruj stan całej sieci za pomocą udoskonalonych raportów AVG

Nasz system raportów pozwala monitorować i zoptymalizować ochronę Twojej firmy.

Udoskonalone raporty graficzne obrazują zależności wydajnościowe w Twojej sieci i pomagają w formułowaniu zasad bezpieczeństwa. Możesz przeglądać raporty stanu całego przedsiębiorstwa, lub wygenerować raporty dotyczące poszczególnych komputerów i serwerów.

Nie pozwól wirusom z sieci zewnętrznych dostać się do Twojej firmy

Za każdym razem, gdy nowy komputer podłączany jest do Twojej sieci, system przeprowadza skan antywirusowy oraz aktualizację jego zabezpieczeń.

Jeśli znaleziona zostanie infekcja, AVG ją usunie. Jeśli AVG nie wykryje ochrony zainstalowanej na danym komputerze, zostanie on oznaczony jako niezgodny z wymogami sieci. Możliwa będzie wówczas zdalna instalacja i konfiguracja najnowszej wersji oprogramowania dla stacji roboczych. Zostaną również automatycznie wdrożone zasady bezpieczeństwa odpowiednie dla danego użytkownika.

Automatycznie wprowadzaj zmiany w całej sieci

Dzięki bezpośredniej integracji z usługą Active Directory (i innymi serwisami LDAP) wszystkie zmiany w regułach bezpieczeństwa stosowane są automatycznie na wszystkich komputerach, których dotyczą.