O nas

 

Quantus Technology Sp. z o.o. powstała w sierpniu 2003 roku w Warszawie. Nasza firma od początku specjalizuje się w bezpieczeństwie IT.  W naszej ofercie znajduje się oprogramowanie antywirusowe, antyspywerowe, firewall i ochrony dostępu do danych, światowych producentów z tej dziedziny. 

Od początku naszej działalności, oferujemy produkty firmy AVG Technologies, która została założona w 1991 r., stawiając sobie za cel zapewnienie ludziom na całym świecie ochrony przy użyciu najnowocześniejszych technologii zabezpieczających. Szybko osiągnęli sukces i teraz są postrzegani jako jeden z najważniejszych graczy na rynku oprogramowania zabezpieczającego. AVG posiadają obecnie biura w Europie,  Stanach Zjednoczonych, oraz Azji.

AVG swoją wyjątkową pozycję w branży jako pioniera innowacyjnych rozwiązań zawdzięcza zatrudnianiu czołowych ekspertów w dziedzinie programowania, wykrywania zagrożeń, zapobiegania infekcjom i analizy ryzyka. Osiągnąwszy międzynarodowy sukces, nie osiadają na laurach i nieprzerwanie inwestują w badania i rozwój, współpracując z czołowymi uczelniami technicznymi w celu utrzymania wysokiego poziomu zaawansowania technologicznego.

W ciągu ostatnich kilku lat firma rozwijała się bardzo dynamicznie. Doskonaląc technologię oraz oferując swoje produkty w kolejnych językach i dla kolejnych platform, firma AVG będzie nadal rosła i zaspokajała potrzeby klientów na całym świecie.

Kontakt:

tel. +48 22 863-20-35      e-mail:  biuro@quantus.pl

      +48 22 873-53-85

      +48 22 873-53-86      

 

 

 

Brak produktów w tej kategorii
OpenCart Quantus Technology Sp. z o.o © 2019